18. Prosinca, 2017. 09:57:10
  • Prati predmet
  • Prijavi nepravilnost
Cijena15000,00 kn
Kupi odmah:
15000,00 kn
Ponudi cijenu: Kn

Ostali slični predmeti

100,00 kn
450,00 kn

  • Broj predmeta 3383628
  • Kraj20.12.2017 u 09:59:39
  • Pogledano: 815 puta
  • Predmet prati:1 član

A. DOVERA: Pastorella con pastori e cane spingere le pecore nelle Dolomiti

Achille Dovera: Pastirica i pastiri sa psom tjeraju ovce u Dolomitima. Ulje na platnu

Opis predmeta

ACHILLE DOVERA (Milano 1838-1895)
Pittore italiano - Talijanski slikar - Italian Painter
Pastorella con pastori e cane spingere le pecore nelle Dolomiti. Olio su tela.
Pastirica i pastiri sa psom tjeraju ovce u Dolomitima. Ulje na platnu.
Wagtail with shepherds and dog push the sheep in the Dolomites. Oil on canvas
Dimensioni delle opere - 100x65 cm senza cornice e 113x75 cm con cornice:
Dimenzije djela - 100x65 cm bez okvira i 113x75 cm s okvirom
Dimensions of works - 100x65 cm without frame and 113x75 cm with frame
Achille Dovera (Milano 1838 - 1895)
Achille Dovera nacque a Milano il 7 aprile 1838.
Studiò all'Accademia di Brera, allievo dell' Hayez, trattando la figura, il paesaggio e la marina. Intraprese diversi viaggi di studio in Francia, ed espose a Milano, Torino e Venezia. Tra le sue opere: Nel parco di Monza; I doni del papà; Bassa marea; In Normandia; Costumi brianzoli; Nevicata a Milano; Scarico della neve; Tramonto sul Brennero; Bellagio vista da Menaggio, In riva al mare, Raggio di sole.
Morì a Milano il 22 dicembre 1895.

Djelo je originalno te malo i neznatno, gotovo neprimjetno oštećeno (gore lijevo u krošnji lijevog stabla, op.a.), te je potrebita intervencija stručnjaka. Inače, slike talijanskog slikara
u U.S.A., u Ujedinjenom Kraljevstvu Velike Britanije i Sjeverne Irske, u Njemačkoj, u Italiji i drugdje u svijetu dostižu cijenu od US $3,500.00 (22.492,oo kune) i više.

JAKO VAŽNO: - Obvezno pažljivo pročitajte kako poslije ne bi bilo problema!

Plaćanje se očekuje unutar 7 dana pa završetku kupnje ili same aukcije, a odgovor, nakon što Vas prvi kontakiram, u roku od 4 dana, inače će predmet biti ponovo stavljen na prodaju i dotičnom kupcu slijedi loša ocjena.

Nakon primitka pošiljke,ako nema reklamaciju,kupac je obvezan dati ocjenu!

Slika odgovara predmetu koji se prodaje.

NE ŠALJEM TISKOM! Šaljem isključivo HP-om (Hrvatska pošta) ili DPD-om (paketna dostava)! Moguće je i osobno preuzimanje nakon vidljive uplate (ako se dogovorimo tako).

Više predmeta se može kombinirati za istu cijenu slanja.
Za svaki predmet kojim kupac nije zadovoljan iz objektivnih razloga, odnosno mojim propustom, garantiram povrat novca u cjelosti.

KUPLJENO NE ŠALJEM POUZEĆEM. PAKIRANJE NE NAPLAĆUJEM.
Poštarinu obračunavam po važećim tarifama.

MOLIM OBVEZNO KOD UPLATE NAPISATI SVOJE KORISNIČKO IME ILI IME KUPLJENOG PREDMETA! U protivnom ne odgovaram za kašnjenje isporuke!

KUPOVINOM PRIHVAĆATE SVE GORE NAVEDENO!

Hvala.

A-L-B-I-O-N
  • O predmetu
  • Pitanja i odgovori (0)

Prodavatelj

Plaćanje

  • Način plaćanjaGotovina, Tekući račun

Dostava

  • Rok dostave0-7 dana (šaljem odmah)
  • Osobno preuzimanjeDa, 10000 Zagreb
  • Slanje u inozemstvoDa
  • Troškovi dostaveDostavu plaća Kupac
  • Cijena dostave: 32,00 kn (za Hrvatsku)
  • 68,90 kn (+doplata za otoke)
  • Uvjeti isporuke

Ponuditelj

Aukcije.hr koriste kolačiće (cookies) kako bi svojim korisnicima omogućili bolje korisničko iskustvo.
Postavke kolačiča se mogu kontrolirati putem postavki vašeg web browsera (preglednika).
Više informacija možete dobiti ovdje. Nastavljanjem pregleda i korištenja aukcije.hr prihvaćate korištenje kolačića.